Ozonterapi ile Sağlıklı Zayıflama

Zayıflama  Tedavisinde  Ozonterapi

Ozon tedavisi  birçok hastalıkta ,kronik yorgunluk ve sigarayı bırakma tedavisinde  etkili ,yüzyılı aşkın süredir uygulanan bir tıbbi metottur  .Ozon uygulamalarında  vücuda ilaç verilmez, medikal ozon ile oksijene bağlı tüm mekanizmalar uyarılır,  kişinin fiziksel performansı artar  ve metabolizma hızlanır.  En az 10 seanslık kürler şeklinde haftada  2  defa uygulanan  ozonterapi    sağlıklı beslenme programları  ile desteklendiğinde  kilo yönetiminde başarılı sonuçlar vermektedir.

-Ozonterapi  insülin direncini düzeltir. Dolayısıyla  sürekli  açlık hissi ortadan kalkar, yağ hücrelerinden enerji üretimi artar, yağ dokusundan  eksilme ,kilo kaybı başlar.

-Karaciğer  yağlanmasını tedavi  ederek, karaciğerden toksin atımını hızlandırır. Yağ-karbonhidrat metabolizması üzerinde olumlu etkisi vardır.

- Kanın oksijen taşıma kapasitesini arttırır,  tüm  vücut  hücrelerinde oksijen artar, böylece yağ yıkımı hızlanır.

-Antistress  özelliği ile strese bağlı atıştırmalar  azalacak, gereksiz kalori alımları ortadan kalkacaktır.

-Artmış iyilik hali ve zindelik; sağlıklı beslenme bilicinde dolayısıyla zayıflamada motivasyonu da  arttırır.

Zayıflama tedavilerinde genelde, bağışıklık sistemi olumsuz etkilenir. Şok dietlere tepki olarak ilerleyen zamanda  metabolizma yavaşlar ve bir kısır döngüye girer. Ozonterapi ile sağlık kalitenizi arttırır ,bağışıklık sisteminizi güçlendirirsiniz.  Sağlıklı beslenme alışkanlığını  da kazandığınızda  aç kalmadan  ,sağlığınızdan olmadan ,  ideal kiloya  ulaşırsınız.

 

Paylaş