Altın Bakım

Altın Bakım Cildiniz ALTIN değerinde,
Cilde enerji ve gençlik veren mucizevi bakım....ALTIN

Altın Bakımı, altının zengin içeriğini ve doğal iyileştirici gücünü birleştirerek ışıltılı, pırıl pırıl genç bir cilde sahip olmanızı sağlayan bir bakım kürüdür.

Gerginleşme ve sıkılaştırma özelliği ile cildinizdeki kolajen azalmalarını ve elastion bozulmalarını yavaşlatarak cildinizin sarkmasını önler. Ayrıca cildin bazal katmanında da hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar.

İnce çizgi ve kırışıklığı azaltıcı özelliği ile üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA cildinize taşınır. Bu formül nemi içeride tuttuğu için cildiniz daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşturur.

Aydınlatma-Canlandırma ve Altın Işıltısı sağlayan özelliği ile vücudunuz gün boyu ışıltılı ve canlı görünür. Altının antienflamasyon özelliği ayrıca ciltteki engflamasyonun da azalmasını sağlayarak melanin salgılamasını yavaşlatır ve yaşlılık lekelerini azaltarak cildinize ışıltılı aydın bir görünüm kazandırır.

Serbest radikalleri yok etme özelliği ile de cilde gençlik aşılar.Altın, cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

24 Ayar altın parçacıkları ile hücre fonksiyonlarına dengeleyici etkileri bulunur.Hücre yenilenmesini tetikler ve hücre ömrünü uzatır. Cilde parlak bir görünüm kazandırır. Cildin koruma fonksiyonlarını harekete geçirir, cilt vitamin E sayesinde serbest radikallere karşı korunur, vitamin C hücre bölünmesini arttırır

Altın kozmetik alanında kullanılmak üzere küçük parçacıklara ayrılır. Altının yumuşak ve küçük tanecikleri cilt tarafından kolayca emilir. Mikroskobik parçalara ayrılan altın zerrecikleri cilt yüzeyinde yayılarak etkisini maksimum düzeye çıkarır. Altının ince madeni tabakası tüm cildinizi sararak organizma üzerinde pozitif etki yaratır. Birçok vücutsal faaliyetin elektron geçişleriyle sağlandığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kolodial yapıda ki altın vücudun elektrik faaliyetlerinde dengeleyici rol oynar. Ayrıca içsel olarak da mükemmel bir rahatlık hissi yaratır.